dzieciPOZNAN.pl

WYDARZENIA DLA DZIECI, RODZIN i RODZICÓW W POZNANIU
reklama
kompozytornia
Jump Arena
2016-02-05 | Autor: dzieciPOZNAN.pl
arena2.jpg
Jump Arena to zespół trampolin na wielkiej hali. Trampoliny mają różne powierzchnie i stopnie napięcia - każdy znajdzie dostosowaną do swoich możliwości i potrzeb. Skakać na  trampolinach można na dziesiątki sposobów: w górę, przeskokami na inne trampoliny czy do odbicia na ściance.
Czytaj więcej
Ścianka wspinaczkowa i bulderownia Avana
2015-08-05 | Autor: Magdalena Woźniak
avana_3.jpg
Jest dla mnie pewną zagadką, dlaczego dzieciaki tak lubią się wspinać. Moje, na przykład,  wspinają się na co popadnie: murek, drzewo, oparcie kanapy, własnego ojca nawet.  Tymczasem znalazłyśmy nieco lepsze miejsce: ściankę wspinaczkową Avana.
Czytaj więcej
Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park w Galerii Dębiec
2015-06-28 | Autor: dzieciPOZNAN.pl
9_2.jpg
Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park wGalerii Dębiec jest średniej wielkości placem zabaw o powierzchni 850m2. Nawiększą popularnością sali cieszą się podłoga interaktywną, gokarty, całoroczna piaskownica i sięgająca dwóch pięter ścianka wspinaczkowa z autoasekuracją.
Czytaj więcej
Zaczarowany Las. Sala zabaw i restauracja pod Poznaniem
2015-06-15 | Autor: Magdalena Woźniak
8_3.jpg
Zaczarowany Las łączy pod jednym dachem stylową restaurację z atrakcyjną salą zabaw dla dzieci. Sala zabaw to czteropoziomowy tor przeszkód z atrakcjami dla dzieci na 1500m2 konstrukcji. Dzieciaki mają tu do wyboru mnóstwo atrakcji i przestrzeni do ganiania ze wspinankami, ruchomym kładkami, tunelami i z obrotowym panelami.
Czytaj więcej
Park Rozrywki Rodzinka w Skórzewie
2014-11-12 | Autor: Magdalena Woźniak
rodzinka.jpg
Park Rozrywki  Rodzinka jest po pierwsze ogromny. Żadna sala zabaw w Poznaniu mu nie dorównuje rozmiarem i różnorodnością wyposażenia. Wizytę w Parku należy zaplanować na minimum dwie godziny, choć i to nie wystarczy, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji.
Czytaj więcej
Cafe Bajarka - sala zabaw w centrum Poznania
2012-06-21 | Autor: Iwona Szlefarska (dzieciPOZNAN.pl)
1_51.jpg
W centrum Poznania powstało nowe rodzinne miejsce – Cafe Bajarka. Jest to już trzecia tego typu księgarnia - połączona z salą zabaw - w Polsce. Pierwsza powstała w Toruniu, kolejna w Krakowie, teraz przyszedł czas na Poznań.
Czytaj więcej
Madagaskar – sala zabaw na Grunwaldzie
2012-01-27 | Autor: Iwona Szlefarska (dziecipoznan.pl)
DSC_0405.jpg
Latem ubiegłego roku na Grunwaldzie rozpoczęła działalność nowa sala zabaw. Madagaskar, bo tak się nazywa to centrum dziecięcej rozrywki, znajduje się przy ulicy Smardzewskiego w wolnostojącym budynku. Co się kryje na tej tropikalnej wyspie?
Czytaj więcej
Jupi Park w Galerii Malta - opinia rodzica
2011-06-26 | Autor: Anna Kopeć (Artykuł Rodzica)
jupipark1.jpg
Jupi Park w galerii Malta - to pierwszy tego typu plac zabaw na jakim miałam okazję być z moim 2,5 letnim synkiem. Wybraliśmy się tam z mężem dzień wcześniej, by zobaczyć co to za miejsce i czy nadaje się dla naszego odważnego i rozbrykanego dziecka. Miła Pani, która tam pracuje pozwoliła nam wejść do środka i rozejrzeć się. Od razu wiedzieliśmy, że jest to miejsce idealne dla naszego synka. On na drugi dzień potwierdzi
Czytaj więcej
Sala zabaw w IKEA – Czarodziejski Las Smaland
2010-07-28 | Autor: Iwona Szlefarska
ikeasalazabaw1.jpg
Jeśli planujesz zakupy w IKEA lub chciałbyś wypić spokojnie kawę w restauracji, możesz zostawić dziecko w sali zabaw – Czarodziejski
Czytaj więcej
Małpi Gaj na osiedlu Sobieskiego
2010-06-12 | Autor: Iwona Szlefarska
mapigaj1.jpg
Wśród miejskiej dżungli piątkowskiego osiedla Jana III Sobieskiego skrył się prawdziwy Małpi Gaj. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą zostawić nadmiar energii. Zresztą miejsce to samo w sobie jest bardzo energetyczne, nasycone kolorami; zarówno dzięki bajecznie kolorowym ściannym malowidłom jak i barwnym konstrukc
Czytaj więcej
Plac zabaw w Mieście Wnętrz BRW
2010-05-30 | Autor: Iwona Szlefarska
salazabawbrw_artykul1.jpg
W mieście Wnętrz Black Red White Rodzice mogą zostawić dzieciaki na kolorowym placu zabaw pod opieką osób dorosłych. Dzieci mają tu do dyspozycji zjeżdzalnie, basen z kulkami, tunele, bujaki, kąt do rysowania. A wszystko to w wesołych barwach, które wywołują uśmiech na twarzy. Godzina pobytu dziecka to koszt 8 zł (
Czytaj więcejPOLECANE WYDARZENIA
ZAJĘCIA DLA DZIECI 2015/2016
zajęcia_dodatkowe
AKTYWNIE
lodowiska
PORADNIK
jak dokarmiaćptaki
PSYCHOLOG NATALIA MINGE RADZI
INFO
Znajdziesz u nas

Książki dla dzieci

,

atrakcje w Poznaniu

,

zabawy dla dzieci Poznań

,

urodziny dla dzieci Poznań

,
place zabaw Poznań
,
półkolonie Poznań
Partnerzy: